Tik veikdami kartu turėsime sutvarkytus bendruomenės namus!

Brangūs kraštiečiai,

Jūsų aukų dėka ir sėkmingai įgyvendinę kelis skirtingus ES lėšomis finansuotus projektus bendruomenės namuose (Daugailių g. 4 (buvusioje kolūkio kontoroje)) įrengėme šarvojimo salę. Šią salę pagal poreikį gali naudotis kiekvienas bendruomenės narys. Kaip žinote, bendruomenės namuose dar labai trūksta vandentiekio, vidaus tualeto ir atokvėpio kambario gedintiems artimiesiems.

Todėl Salako bendruomenė „Sakalas“ rengia vietos projekto paraišką pagal Visagino-Zarasų regiono dvisektorės vietos plėtros strategijos priemonės „Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse“ veiklos sritį „Parama investicijoms į visų rūšių mažos apimties infrastruktūrą“.

Projekto metu pabaigsime remontuoti bendruomenės namų vidaus patalpas, kuriose ne tik atsiras vandentiekis, tualetas, atokvėpio kambarys, bet taip pat įrengsime dušus gyventojams neturintiems vandentiekio, skalbyklą, darbo patalpą kirpėjai, kuri atvyks kelis kartus per mėnesį. Taip pat bendruomenės namuose atsiras ir patalpos vaikų dienos centrui, sporto ir laisvalaikio erdvė jaunimui. Tik įgyvendinę šį projektą galėsime kreiptis į SADM ir gauti finansinę paramą vaikų dienos centro socialinio darbuotojo etatui.

Svarbu paminėti, kad didžiausia galima parama vienam vietos projektui įgyvendinti yra 28312,00 Eur, o tai yra 80 procentų nuo bendros projekto sumos. 20 procentų (penktadalį sumos) 7078,00 Eur įnašu turi prisidėti Salako bendruomenė. Todėl kviečiame Jus paremti bendruomenės namų remontą pinigine auka. Kiek pavyks suremontuoti bendruomenės namų patalpų priklausys nuo kiekvieno Jūsų paaukoto euro. Net ir nedidelė paaukota pinigų suma yra reikšminga. Nes ir vienas Jūsų paaukotas euras papildomai įgalina panaudoti bendruomenės namų remontui 4 eurus paramos!

Paaukoti ir pasirašyti aukotojų knygoje galite Salako seniūnijos raštinėje pas Aldoną Valinskienę, arba pavedimu į Salako bendruomenės sąskaitą, nurodant paskirtį „Auka bendruomenės namų remontui“:

Salako bendruomenė „Sakalas“ (į.k. 187933549)

LT56 5014 4000 1400 0964

Ignalinos kredito unija

 

Tik veikdami kartu mes turėsime sutvarkytus, funkcionuojančius, vietos gyventojų socialinius poreikius tenkinančius bendruomenės namus!

 

Vytautas Eidėjus,

Salako bendruomenės „Sakalas“ pirmininkas, tel. 860012941

 

Salako bendruomenės Šarvojimo salė

DSC_0002 DSC_0003

Nesuremontuota bendruomenės namų dalis, kurioje turėtų atsirasti dušai, tualetas, atokvėpio kambarys, vaikų dienos centras ir kt.

DSC_0008 DSC_0005 DSC_0004