Su Salako bibliotekos skaitytojais susitiko rašytoja Gintarė Adomaitytė

2017 m. rugsėjo 12 d. rašytoja Gintarė Adomaitytė susitiko su Salako bibliotekos skaitytojais. Literatūriniame susitikime dalyvavo Salako pagrindinės mokyklos mokiniai ir mokytojai, svečiai.

Skaitytojai laukė šio susitikimo – skaitė rašytojos ir kitų rašytojų knygas, dalyvavo bibliotekos organizuojamuose kūrybiniuose ir skaitymo užsiėmimuose.

Mokytojos Dalios auklėtiniai rašytoją padžiugino mintinai išmokta kūrybos ištrauka ir gėlėmis. Gintarė Adomaitytė pasakojo apie kūrybos kelią. Autorė pasakojo, kad rašyti pradėjo besimokydama IX-oje klasėje. Parašė ir išleido 15 knygų, rašo straipsnius, rengia knygų apžvalgas. Kūrybai įkvepia gamta ir, žinoma, meilė. Labiausiai ji mėgsta skandinavų rašytojų kūrybą, vertina ir skaito lietuvių rašytojus. Pasak autorės, ją visą gyvenimą lydėjo knyga, kuri mokė ir augino. Gintarė pasidalijo prisiminimais apie mieliausią vaikystės knygą – H. K. Anderseno „Pasakas“. Vyko nuoširdus dialogas, kai autorė atsakinėjo į  užduotus klausimus, visus sužavėjo paprastumu, meile knygai.

Džiaugiamės rašytojos viešnage ir dėkojame Salako mokyklos bendruomenei už aktyvų dalyvavimą susitikime.

Tai edukacinės skaitymo skatinimo programos „Vasarą skaitome kitaip 5″ baigiamasis renginys. Programą dalinai remia Lietuvos kultūros taryba ir Lietuvos respublikos kultūros ministerija.

Danutė Koroliova, Salako bibliotekos vyresn. bibliotekininkė
Nuotraukos Stanislovos Bikulčiūtės