PASIDŽIAUKIME

Nuaidėjo Lietuvos valstybės atkūrimo 100-čio žingsniai su darbais, džiaugsmais ir muzika. Šalis nusidažė trimis spalvomis, veidus papuošė plačios šypsenos, o širdyje – pasididžiavimas tėvyne. Tai laikas, kai atmintyje iškilo viskas, kas gera ir gražu, kuo džiaugiamės ir didžiuojamės.

O džiaugtis turime kuo. Koks žinomas ir gražus mūsų miestelis Kiek daug svečių aplanko, grožisi, gal net pavydi? O mums dėl to smagu.

Viso to iniciatorius – buvęs seniūnas Renius Kisielius. Jis visą laiką vadovavosi posakiu, kad tik sąžiningas, skaidrus ir nenuilstantis kasdieninis darbas subrandina pagarbą bei suteikia kraštui klestėjimo. Per savo darbo metus jis nuveikė daug prasmingų darbų puoselėdamas ir garsindamas Salako kraštą. Už tai ir buvo apdovanotas Garbės ženklu „Už nuopelnus Salako kraštui“.

Antras salakietis kraštą garsina meile muzikai. Nei viena šventė nei pas mus, nei pas kaimynus nepraeina be Zarasų kultūros centro Salako teritorinio padalinio meno vadovo Osvaldo Macijausko kolektyvų. Už meno saviveiklos pasiekimus kapela „Salako muzikantai“ apdovanota nominacija „Aukso paukštė“. Osvaldo vadovaujami muzikantai buvo daugkartiniai festivalių „Skamba skamba kankliai“, „Grok Jurgeli“, konkursų „Aleksiuko bandonija“, „Sveikas gyvas kaimynėli“ nugalėtojai. Vasario 16-ąją šventinio renginio metu jis taip pat apdovanotas  Garbės ženklu „Už nuopelnus Salako kraštui.

Osvaldas  ką tik ir gražų jubiliejų atšventė. Širdingai sveikinam ir linkim sveikatos, muzikos mielos, metų nuostabių ir džiaugtis pagarba visų!

Salakiečių vardu Irena Labutienė

Nuotrauka Leono Sadausko

IMG_9180