Naujuosius mokslo metus pradedant

Notice: Undefined index: user_status in /var/www/vhosts/salakas.lt/httpdocs/old/print.php on line 80
Para Salakas· 09.09.2010
Rugsėjo pirmąją Salako pagrindinėje mokykloje vėl nuskambėjo skambutis, po karštos vasaros sukvietęs visus į klases. Džiugu, kad naujuosius mokslo metus mokykla sutiko pagražėjusi, atsinaujinusi ir nė kiek nesumažėjusi. Džiaugiamės šiltomis ir gražiomis klasėmis, atnaujinta šilumine trasa, o labiausiai – maloniais atsiliepimais, kuriuos palieka čia besilankantys svečiai. Visada didžiuojamės mokykloje jau nebedirbančiais, bet per šventes joje apsilankančiais mokytojais.
Iplstos Naujienos
Rugsėjo pirmąją Salako pagrindinėje mokykloje vėl nuskambėjo skambutis, po karštos vasaros sukvietęs visus į klases.

Džiugu, kad naujuosius mokslo metus mokykla sutiko pagražėjusi, atsinaujinusi ir nė kiek nesumažėjusi. Džiaugiamės šiltomis ir gražiomis klasėmis, atnaujinta šilumine trasa, o labiausiai – maloniais atsiliepimais, kuriuos palieka čia besilankantys svečiai. Visada didžiuojamės mokykloje jau nebedirbančiais, bet per šventes joje apsilankančiais mokytojais.

Apie tai ir kalbėjome rugsėjo pirmąją. Akcentuodami saugų vaiko kelią į mokyklą ir ą namus, abipusį supratimą ir pagarbą. Susirinkusiųjų veidai švytėjo lyg sakydami – ko gero, pasiilgome mokyklos.

Išsaugokime šį jausmą visus metus.

Mokyklos direktorius L.Sadauskas

Daugiau nuotraukų rasite tinklapio foto galerijoje