Naujuosius mokslo metus pradedant
ParaBAD+0BAD+B Salakas· 09.09.2010
Rugsėjo pirmąją Salako pagrindinėje mokykloje vėl nuskambėjo skambutis, po karštos vasaros sukvietęs visus į klases. Džiugu, kad naujuosius mokslo metus mokykla sutiko pagražėjusi, atsinaujinusi ir nė kiek nesumažėjusi. Džiaugiamės šiltomis ir gražiomis klasėmis, atnaujinta šilumine trasa, o labiausiai – maloniais atsiliepimais, kuriuos palieka čia besilankantys svečiai. Visada didžiuojamės mokykloje jau nebedirbančiais, bet per šventes joje apsilankančiais mokytojais.
IBAD+0plBAD+Bstos Naujienos
Rugsėjo pirmąją Salako pagrindinėje mokykloje vėl nuskambėjo skambutis, po karštos vasaros sukvietęs visus į klases.

Džiugu, kad naujuosius mokslo metus mokykla sutiko pagražėjusi, atsinaujinusi ir nė kiek nesumažėjusi. Džiaugiamės šiltomis ir gražiomis klasėmis, atnaujinta šilumine trasa, o labiausiai – maloniais atsiliepimais, kuriuos palieka čia besilankantys svečiai. Visada didžiuojamės mokykloje jau nebedirbančiais, bet per šventes joje apsilankančiais mokytojais.

Apie tai ir kalbėjome rugsėjo pirmąją. Akcentuodami saugų vaiko kelią į mokyklą ir ą namus, abipusį supratimą ir pagarbą. Susirinkusiųjų veidai švytėjo lyg sakydami – ko gero, pasiilgome mokyklos.

Išsaugokime šį jausmą visus metus.

Mokyklos direktorius L.Sadauskas

Daugiau nuotraukų rasite tinklapio foto galerijoje