Tau, mano mamyte...

Notice: Undefined index: user_status in /var/www/vhosts/salakas.lt/httpdocs/old/print.php on line 80
Para Salakas· 08.05.2013


Visas mamas, močiutes, dalyvavusias šventiniame koncerte, vaikai sveikino dainomis, eilėmis, muzikiniais kūriniais, šokiais, vaidinimu...Tądien vaikai skyrė pačius gražiausius darbelius savo brangiausiam pasaulyje Žmogui. Salėje netrūko šypsenų, juoko, dėkingumo ir svarbiausia, pagarbos. Niekas neišmatuos vaikų širdelėse jaudulio, kai salėje akimis ieškojo savo mamytės...


Iplstos Naujienos
Visas mamas, močiutes, dalyvavusias šventiniame koncerte, vaikai sveikino dainomis, eilėmis, muzikiniais kūriniais, šokiais, vaidinimu...Tądien vaikai skyrė pačius gražiausius darbelius savo brangiausiam pasaulyje Žmogui. Salėje netrūko šypsenų, juoko, dėkingumo ir svarbiausia, pagarbos. Niekas neišmatuos vaikų širdelėse jaudulio, kai salėje akimis ieškojo savo mamytės... Ar ji atėjo? Ar mato mane? Ar turėsiu kam įteikti rankytėje laikomą dovanėlę? Nesvarbu, kad joje matosi klijų dėmelės ar netiesiai nukirptas popieriaus kraštelis, juk daryta iš meilės Tau, miela mamyte.

Buvo miela matyti mokyklos vestibiulyje medelį, pasipuošusį žaliais lapeliais. Ant lapelio parašytas mamytės vardas. Tai vaikų staigmena mamytėms. Tikimės, kad visos mūsų šventės viešnios surado savąjį lapelį ir padėkojo vaikams.

Šventė baigėsi. Mylėkime mamas kasdien. Gerbkime jas. Branginkime kaip didžiausią turtą. Mama – vienintelė ir nepakartojama. Ačiū, kad esate.


Dalia Baubinaitė
pradinių klasių mokytoja


nuotraukos L.Sadausko