Svečiuose pas Rasą

Notice: Undefined index: user_status in /var/www/vhosts/salakas.lt/httpdocs/old/print.php on line 80
Para Salakas· 14.04.2013


„Sėkmės akademijos“ būrelio nariai šįkart svečiavosi pas Salako kultūros centro direktorę Rasą Lukošiūnaitę. Ji mus priėmė labai svetingai ir linksmai – su muzika. Susėdę jos darbo vietoje pateikėme klausimus. Oi, kiek daug įdomaus apie ją sužinojome. Trumpai papasakosime...Rasa – labai linksma ir šmaikšti pašnekovė. Į Salaką atvyko iš Rokiškio rajono Laivūnų kaimo, kuriame gyvena apie 150 žmonių. Ji labai gerbia ir myli savo šeimą, o ypač senelius, nes pas juos praleido didžiąją vaikystės dalį. Rasa gerai mokėsi, bet išduosime paslaptį, kad ir ji yra gavusi keletą dvejetukų...


Iplstos Naujienos
„Sėkmės akademijos“ būrelio nariai šįkart svečiavosi pas Salako kultūros centro direktorę Rasą Lukošiūnaitę. Ji mus priėmė labai svetingai ir linksmai – su muzika. Susėdę jos darbo vietoje pateikėme klausimus. Oi, kiek daug įdomaus apie ją sužinojome. Trumpai papasakosime...Rasa – labai linksma ir šmaikšti pašnekovė. Į Salaką atvyko iš Rokiškio rajono Laivūnų kaimo, kuriame gyvena apie 150 žmonių. Ji labai gerbia ir myli savo šeimą, o ypač senelius, nes pas juos praleido didžiąją vaikystės dalį. Rasa gerai mokėsi, bet išduosime paslaptį, kad ir ji yra gavusi keletą dvejetukų...Prieš 13 -ąjį gimtadienį seneliai jai padovanojo akordeoną. Rasai jis taip patiko, kad per visą dieną savarankiškai išmoko groti kūrinį. Tokiu užsispyrimu labai pradžiugino artimuosius. Muzikos mokykloje lankė vokalo pamokas, tad teko atsisakyti akordeono...Rasa dar moka groti pianinu, šiuo metu mokosi groti armonika, o svajoja išmokti „suvaldyti“ smuiką ir gitarą. Paklausus apie vaikystės žaislus, ji negalėjo sustoti pasakodama apie barbes, jų rūbelius, tiesiog buvo „pamišusi“ dėl jų. Išduosime vieną džiugią naujieną – kultūros namų direktorė jau greit bus teta (mažylio laukiasi jos jaunesnioji sesė). Rasa prasitarė, jog važiuojant į Salaką pirmą kartą, manė, pamatys keletą medinių namų ir maždaug vieną ar kelias gatves. Realybė buvo kitokia – ją pasitiko švarus, tvarkingas miestelis, nors atvažiavo gilią žiemą (praeitais metais). Dar klausėme, koks yra laimingo žmogaus receptas? Ji atsakė, kad laimingas žmogus būna tada, kai dirba ar daro tai, kas jam patinka. Tada žmogus ir būna laimingas!

Siūlome ir jums užsukti pas kultūros namų direktorę. Nesidrovėkite, ji laukia visų visų, o ypač tų, kurie turi minčių, kaip Salako žmonėms surengti gražių švenčių, koncertų, pasibuvimų drauge.

Silvija Šmatavičiūtė
Jonas Micevičius
7 klasės mokiniai

nuotraukos D.Baubinaitės