Salakas - Naujienos
03.02.2023
Navigacija
Grįžti į pagrindinę svetainę
Foto galerija
Mintys
Giesmė Salakui
Savivaldybinių socialinės globos įstaigų vadovų susitikimas Salake
Pagal Socialinių paslaugų įstatymą, įstaigos, teikiančios socialinę globą, nuo 2013 m. turėtų įsigyti licencijas šiai veiklai. Išsiaiškinti, kaip sekasi pasiruošti gauti licencijas ir pasidalinti darbo patirtimi, šių metų rugsėjo 16 d. savivaldybinių socialinės globos įstaigų vadovai iš visos Lietuvos (Klaipėdos, Mažeikių, Vilkaviškio, Jurbarko, Alytaus, Panevėžio, Kauno, Jonavos ir kt.) rinkosi Salako bendruomenės centre.
Baltų vienybės diena
Rugsėjo 22 dieną - Baltų vienybės diena ir rudens lygiadienis. Kviečiame į "Puodiakalnį", 20 valandą uždegsime laužą, pabūsime.
Nakties stebuklas Salake
Ar dažnai tau kyla mintys pasivaikščioti po Salaką naktį? Tamsos baimė, sunki dienos darbų našta vakare traukia prie lovos, o laukiantys rytdienos rūpesčiai anksti užgesina šviesas salakiečių trobose.
Minėjimas Aleksandrui Stasiūnui atminti
Ar yra kas gražiau negu suteikti žmogui kasdien truputėlį laimės ir dvasingumo? Kaip tik tokia šio paskutinio susitikimo Salake paskirtis. „Aleksandro Stasiūno veikla Salako parapijoje tarpukario Lietuvoje“. Ši istorinė biografinė knyga didina mūsų įžvalgumą, leidžia pažvelgti į praeitį, išduoda naują impulsą kasdienybei keisti. Tai buvo džiaugsminga diena, vedanti į dvasingą praeitį.
Naujuosius mokslo metus pradedant
Rugsėjo pirmąją Salako pagrindinėje mokykloje vėl nuskambėjo skambutis, po karštos vasaros sukvietęs visus į klases. Džiugu, kad naujuosius mokslo metus mokykla sutiko pagražėjusi, atsinaujinusi ir nė kiek nesumažėjusi. Džiaugiamės šiltomis ir gražiomis klasėmis, atnaujinta šilumine trasa, o labiausiai – maloniais atsiliepimais, kuriuos palieka čia besilankantys svečiai. Visada didžiuojamės mokykloje jau nebedirbančiais, bet per šventes joje apsilankančiais mokytojais.
Pristatyk savo organizaciją visuomenei!
Novatoriškas projektas „Socialinės virtuvės“, padedant Nacionaliniam socialinės integracijos institutui, rugsėjo 19 d. (sekmadienį) atvažiuoja į Zarasus. „Socialinės virtuvės“ atkeliauja skatinti bendruomenės pilietiškumą ir socialumą. Joje bus „gaminami“ įvairiausi metodai – nuo Nepatogaus kino iki Gyvosios bibliotekos.
"Vasaros ritmu 2010"
Salake artėja gražūs jubiliejai: miestelio 515-asis gimtadienis, o bažnyčiai - šimtmetis. Todėl salakiečiai nori savo darbus, savo šventes skirti šioms sukaktims. Viena iš tokių švenčių – tai tradiciniu tapęs jaunimo susibūrimas Salake „Vasaros ritmu“, kuris vyksta jau trečius metus iš eilės. Šiais metais šis gražus susiėjimas tęsėsi net 2 dienas, rugpjūčio 27-28 d.