Salakas - Naujienos
08.03.2021
Navigacija
Grįžti į pagrindinę svetainę
Foto galerija
Mintys
Giesmė Salakui
O mums ruduo patinka, taip?
Paradoksalu – švenčiam rudenėlio šventę, o už lango tikra žiema. Bet mums nesvarbu. Salėj šilta ir gera, o dar ir už lango toks grožis...

„Daina Žemei“ – jau dvyliktuosius metus Salako pagrindinėje mokykloje vykstantis rudens renginys.
Zarasų savivaldybės vietos veiklos grupės skelbimas
Š.m. spalio 27 d. 16 val. Salako seniūnijos salėje, organizuojamas informacinis seminaras, skirtas Zarasų savivaldybės vietos veiklos grupės strategijos vietos projektų pareiškėjams.
Didžiajam žygiui pasibaigus
Šiais metais Salako V.Žilinskienės kolekcija „Jūrų muziejus“ įtraukta į „Didžiojo žygio po Baltijos šalis“ maršrutą. Per vasarą daugiausia žygio dalyvių buvo iš Lietuvos – net 20 grupių (51 dalyvis), iš Latvijos– 15 grupių (44 dalyviai) ir iš Estijos – 8 grupės (23 dalyviai).
Po „Rudens gėrybių mugės – 2010“
Susirinkę visa, ko reikės šventei, iš Salako, drauge su seniūnu, išvažiuojame 7 val. ryte. Nuvykę į Zarasus, puošiame savo kiemelį. Pagrindinė kiemelio puošėja – Gelmina Budrienė. Jos aktyvi pagalbininkė – Rita Gerasimova. Na ir išradingos tos moterys! Štai cukinijos atstoja ne tik vazas, bet ir merginas, ir jaunikaičius. O iškabą iš kankorėžių padarė pats P.Budrys. akį džiugino nuostabios gėlių kompozicijos.
Mokytojų diena
Mokyklos bendruomenė – pati gausiausia mūsų miestelyje. Su mokykla susijęs kiekvienas „Sakalo" bendruomenės narys. Jis pats, ar jo atžalos – buvo, ar yra tiesiogiai susiję su mokykla. Todėl nenuostabu, kad mokytoją sugeba pasveikinti daugelis.

Salako mokykloje Mokytojų diena buvo švenčiama spalio 1 d. Mokiniams tai savivaldos , mokytojams- tobulėjimo ir pažintinė diena.
Socialinė iniciatyva „Operacija 2020“
AB Rytų skirstomieji tinklai pristato ilgalaikę gyventojų švietimo iniciatyvą „Operacija 2020", kuria siekiama skatinti atsakingą elgesį su elektros tinklo įrenginiais ir sumažinti neigiamas pasekmes bei žalingus padarinius bendrovei ir gyventojams, kylančius dėl neatsakingo ar piktavališko elgesio su elektros energija ir elektros tinklo įrenginiais
Rožinio kaspino autobusėlis Salake
Seniūnijos merginų ir moterų dėmesiui !

Š/m. spalio 19 dieną į Salako miestelį, prie kultūros namų atvyks Rožinio kaspino autobusėlis.

Merginas ir moteris nuo 20 iki 50 metų prašau registruotis tel. 59241 Salako ambulatorijoje, krūties onkologinių susirgimų profilaktikai.

Salako seniūnijos ir ambulatorijos darbuotojai
Sveikinimai mokytojui
Su prabėgusiu pirmuoju mėnesiu į mokyklą atėjo ir pirmoji šventė – mokytojo diena. Diena, kai devintokai ir dešimtokai pirmąkart gyvenime užsivelka mokytojo kailį. Diena, kai devyni iš dešimties jų, dienai besibaigiant, pasako „ačiū Dievui, ji baigėsi“, o vienas pasirenka mokytojo kelią – mokytojas užauga mokykloje
PIEŠKIME SU MARTA
Šiandien (rugsėjo 20 d.) mes (devintokai) kartu su aštuntokais ir dešimtokais lankėmės Gražutės regioninio parko direkcijoje, kur parko darbuotojai Marta ir Vytautas surengė mums užsiėmimus – kaip pasigaminti spalvas iš gamtoje randamų medžiagų – augalų, jų dalių, akmenų ir kitos medžiagos. Aš iš dilgėlių pasigaminau žalių dažų ir piešiau varlę.
Asbesto turinčių gaminių inventorizacijos ataskaitų pateikimas
Asbesto turinčių gaminių inventorizacijos tikslas – nustatyti, kiek viešojo naudojimo pastatuose, gyvenamuosiuose namuose ir kituose namų valdų ūkiniuose pastatuose yra jiems statyti panaudotų asbesto turinčių gaminių bei įvertinti, kokia šių gaminių būklė, siekiant parengti asbesto turinčių gaminių pašalinimo iš aplinkos valstybės paramos programą.
Janina Bukelskienė – su meile, šiluma ir atidumu gyvenimui
Salake, jaukiuose, knygų pilnuose namuose kvepia kava ir pyragu. Tai mokytojų Janinos ir Vytauto Bukelskių namai, kuriuos atvykėliui parodys kone kiekvienas miestelio gyventojas. Šeimininkai prieš kelerius metus atšventė auksinių vestuvių sukaktį, o energijos darbuojantis ir jaunatviškų akių nepritemdė nei laikas, nei rūpesčiai. Ilgametis mokyklų direktorius V.Bukelskis ir mokytoja lituanistė J.Bakaitė – Bukelskienė, aktyvi visuomeninio gyvenimo dalyvė, abu išauginę šeimos tradiciją tęsiančius – mokytojų kelią pasirinkusius sūnų Egidijų ir dukrą Jolantą, dabar džiuginami anūkų, vienas kitą globojantys, nuoširdžiai bendraujantys su žmonėmis.