Salakas - Naujienos
08.03.2021
Navigacija
Grįžti į pagrindinę svetainę
Foto galerija
Mintys
Giesmė Salakui
Dalyvaujame projekte “SAUGIKLIS“
Salako jaunimo iniciatyvinė grupė ir Salako bendruomenė „Sakalas“ prisijungė prie RST socialinės iniciatyvos organizuojamo konkurso „Operacija – 2020“.

Manome, kad gilesnė pažintis su elektra galėtų tapti labai naudinga. Juk ne kiekvienas galime papasakoti apie elektros kelią iki mūsų dienų.
Akcija „Padovanok spindulėlį šviesos“
Asociacijos „Zarasų jaunimas“, vienijančios Zarasų krašto jaunimo organizacijas, nariai rengia Kalėdinę akciją skirtą paremti mūsų rajono kaimiškąsias bibliotekas bei vaikų darželius.
Socialinės iniciatyvos „Operacija 2020“ projektų konkursą laimėjusios seniūnijos spręs bendruomenėms aktualias problemas
Baigėsi Rytų skirstomųjų tinklų (RST) ilgalaikės gyventojų švietimo iniciatyvos „Operacija 2020" konkursas, kuriame varžėsi 13 seniūnijų, siekdamos spręsti aktualiausias problemas, susijusias su elektros tinklo ar apšvietimo modernizavimu, saugumo bei visuomenės atsakingumo didinimu jų bendruomenėse. Projektų konkurso laimėjimų fondas (30 tūkst. litų) paskirtas 5 seniūnijų bendruomenėms. Papuošta ir įžiebta kalėdinė eglė bus padovanota išskirtinį aktyvumą parodžiusiai seniūnijai.
Salako gatvės
Atnaujintoje tinklapio galerijoje rasite L. Sadausko nuotraukų albumą "Salako gatvės"
meno saviveikla Salake
Kasmet plečiasi Salako kultūros namų meno saviveiklos kolektyvų koncertinių išvykų geografija. Modernaus šokio grupė „Retro“, vaikų folkloro kolektyvas „Saulala“, kad ir vadinamos „krizės“ metu aplanko „margą pasaulį“.
Poezijos ruduo Salake
Ruduo. Už lango lyja. Aš paimu knygą...vartau ...matau medžius... žmones...Girdžiu garsus..muziką.

Aš paimu knygą ir einu einu ieškoti erdvės...Čia mane išgirs visi, čia mane girdės visi. Tą ūkanotą penktadienio popietę mes, tie, kurie norėjome kažką pasakyti, susirinkome į Salako bažnyčią, paskaityti mūsų kraštiečių eilių.
KALĖDINĖ GERUMO AKCIJA ,,IŠTIESK RANKÀ“
Artėja didžiausia metų šventė – Kalėdos. Kalėdų laukimas – gerumo metas kuomet norisi draugauti : arčiau prisiglausti prie giminių, draugų, būti geresniems kaimynams, dažniau nusišypsoti... . Ar ruošdamiesi šventėms, rinkdami dovanėles artimiesiems, sėsdami prie smagaus vaišių stalo susimąstome, jog ne visiems lemta būti kartu su savo artimaisiais, pažįstamais ar draugais? O jeigu dar esi vienišas ?
susitikimas
Seniūnijos gyventojų d ė m e s i u i !!!

Kviečiame Salako seniūnijos gyventojus į susitikimą su LR seimo nariu A. Dumbrava bei partijos Tvarka ir teisingumas Zarasų skyriaus kandidatais į Zarasų rajono tarybos narius.

Susitikimas įvyks šių metų lapkričio 19 dieną 16 valandą, Salako seniūnijos salėje.
Susitikimai
Lyg ir įprasta būtų buvusi šių metų spalio 27 diena, trečiadienis, jei ne susitikimai. Įdomūs ! Pirmasis svečias - H.Vaitiekūnas, iš televizijos laidos „Be recepto“. Jis domėjosi miestelio aikštės rekonstrukcija. Taigi, lapkričio 7d. galėsime pasidžiaugti šia jo laida.

16 valandą vyko susitikimas- mokymas, kaip teisingai rašyti projektus. Į jį atvyko lektoriai A.Veikšra ir N.Šukštulienė, susirinko bendruomenės aktyvas.
Kapinės
Parimęs, it kapinių sargas, aš – senasis beržas- stoviu jau sunkiai linguodamas rudenį primenančiomis plikomis šakomis. Sunku, nes vėl tas tamsus metas . bet, prieš Mirusiųjų pagerbimo dieną, čia, Mirusiųjų mieste, didelis sujudimas. Kas savo kapelį puošia, nepamiršta ir šalia, jau seniai bemačiusį žiedelio sutvarkyti. O, kaip aš noriu už tai padėkoti! Tačiau mano padėkos neišgirs, todėl belieka tik šakomis pamoti.
Salako sodybos
Atnaujintoje tinklapio galerijoje rasite L. Sadausko ir E. Sadauskaitės nuotraukų albumą "Salako sodybos"