Salakas - Naujienos
08.03.2021
Navigacija
Grįžti į pagrindinę svetainę
Foto galerija
Mintys
Giesmė Salakui
"Duokim garo"
Vasario 11 d. LRT laidoje "Duokim garo" dalyvauja Salako kultūros namų liaudiškos muzikos kapela "Luodė". Kviečiame pažiūrėti.
Prie kapo duobės
Žiema. Atokvėpio metas, o ir pasirengimas pavasario darbams. Ir sniegas, ir rogių kelias, ir vaikų nučiuožinėti kalneliai... Visiems užtekdavo darbo namuose : vyrai taisydavo pakinktus, moterys megzdavo, ausdavo, o vaikai plunksnas plėšydavo. Kaimynai rinkdavosi vienoje pirkioje. Būdavo dainų, šokių, žaidimų. Ir bėdoje visi būdavo kartu. Kokie mieli žiemos vakarai!
PROJEKTAS TĘSIASI
Jau penktus metus iš eilės Salako bendruomenės centro Vaikų dienos centras vykdo projektą „ Padėk sau“. Jį finansuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija iš programos „ Vaikų dienos centrų plėtra savivaldybėse, teikiant nestacionarias dienos socialines priežiūros paslaugas vaikams ir šeimoms“ lėšų. Šiais metais džiugi žinia mums buvo ta, kad projektinė veikla, pasibaigus metams, nenutrūko, lėšos veiklai vykdyti buvo skirtos nuo sausio 1-os dienos. Tad galime dirbti be pertraukos, kas leidžia nenutrūkstamai teikti paslaugas Vaikų dienos centrą lankantiems vaikams ir jų šeimoms. Šiais metais mūsų projekto įgyvendinimui skirta 32 226 litų.
Dingo šuniukas
Salako miestelyje paskutinę sausio mėn. savaitę dingo nedidelis, rusvos spalvos, kudlotas šunelis. Jo labai ieško šeimininkai. Ką nors žinančius prašau paskambinti tel.: 8 389 753 24

Jolanta Tarnauskienė, Tel.:(8 612)329 62 Utenos r. gyvūnų mylėtojų draugija

www.gyvunugloba.com Utenos gyvūnų globos namai, Adresas: Medenių k. Utenos r.

Darbo valandos: I-VII (įskaitant ir švenčių dienas) nuo 8 iki 16val.
Laisvės gynėjų dienos paminėjimas Salako mokykloje
Ankstyvas rytas... Tamsu...Tik mokyklos languose plazda žvakučių liepsnelės. Taip, dalyvaudami pilietinėje akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“, mes norėjome pajusti nors mažą dalelytę to vienybės jausmo, kuris 1991 m. sausio 13 d. padėjo mūsų tautai pasipriešinti brutaliai karinei jėgai ir apginti savo laisvę, prisiminti ir pagerbti žuvusiuosius ir nukentėjusius per kruvinuosius sausio įvykius.
Kalėdų rytas
Kalėdų rytas išaušo. Ar kas suskaičiavo, kiek eglučių jau pirmomis žiemos valandomis gamta išpuošė mūsų kiemuose. Pats gražiausias dabar papuošalas – sniegas, žėrintis visom vaivorykštės spalvom. Į ne vieną sodybą sniegas jau iki pavasario užklojo takelius. Na, o mes, šiandien džiaugdamiesi tikra žiema, pasveikinkim sugrįžtančią saulę.

Leonas Sadauskas

Galerijoje rasite L. Sadausko nuotraukų albumą „Kalėdų rytą“
Kvietimas
Salako bendruomenės centras k v i e č i a visus norinčius prie bendro K ū č i ų stalo.

Š. m. gruodžio 24 d. 15 val. – Šv. Mišios

Po šv. Mišių maloniai visi kviečiami prie bendro Kūčių stalo. Pabūkime, pasėdėkime, pasidalinkime šiluma ir gerumu kartu su šių namų gyventojais.
Kalėdiniai renginiai Salako kultūros namuose
Gruodžio 26 d. 13.30 val Kalėdų šventė mažiems ir dideliems. Jūsų laukia meninė programa, Kalėdų senelis su dovanomis, žaidimai mažiesiems.

Gruodžio 29 d. 19 val. Kalėdinis naujametinis žiburėlis. Laukiame visų norinčių ir linksminsimės drauge. Apie dalyvavimą prašome informuoti iš anksto.
Lankysis KALĖDŲ SENELIS
Gruodžio 16 dieną apie 18 valandą, Salako seniūno kvietimu, Salako miestelyje lankysis KALĖDŲ SENELIS.

Senelis ketina įžiebti Kalėdinę eglutę. Kviečiami visi, kas tik nori susitikti, pakalbinti Kalėdų senelį bei perduoti jam parašytus laiškučius.
"Giesmė Salakui"
Ir vėl Salake šventė, ir vėl jo poetai kartu. Tai žmonės, kurie myli Salaką, kurie garsina jį. Vakaras šį kartą buvo teminis, skirtas Kalėdoms. Todėl ir eilės truputį kitokios, tačiau nuostabiai gražios, šiltos, su palinkėjimais.
Svečiuose pas ,,Oželį''
Jau penkioliktą kartą visi ,kurie myli lietuvišką žodį ,dainą , šokį, susirinko į Oželio pastogę. Salako ,,Saulala'' ,pasipildžiusi gražiu pulkeliu trečiokėlių ,paruošė gražią programą ir išskubėjo pas ,,Oželį'' į svečius.

Svečių susirinko daug- Sartukas, Čirčiriukai, Santarvės ketvirtokų būrelis , mes ,,Saulala'' ,o mūsų laukė šeimininkai,,Oželio'' klektyvas.