Salakas - Naujienos
06.12.2022
Navigacija
Grįžti į pagrindinę svetainę
Foto galerija
Mintys
Giesmė Salakui
Tau, mano mamyte...


Visas mamas, močiutes, dalyvavusias šventiniame koncerte, vaikai sveikino dainomis, eilėmis, muzikiniais kūriniais, šokiais, vaidinimu...Tądien vaikai skyrė pačius gražiausius darbelius savo brangiausiam pasaulyje Žmogui. Salėje netrūko šypsenų, juoko, dėkingumo ir svarbiausia, pagarbos. Niekas neišmatuos vaikų širdelėse jaudulio, kai salėje akimis ieškojo savo mamytės...

Ačiū Remigijui


Labai apsidžiaugėme, kad "Sėkmės akademijoje" sutiko pasisvečiuoti jaunas verslininkas Remigijus Juodka. Kaip ir visiems savo svečiams, turėjome paruošę daugybę klausimų. Remigijus yra baigęs mūsų mokykloje 12 klasių (tuomet ji buvo vidurinė). Labiausiai sekėsi ir patiko lietuvių kalba. Laisvalaikiu su draugais žaisdavo krepšinį, važinėjosi dviračiu ir svajojo būti sportininku. Mėgo žiūrėti animacinius filmukus, kuriems ir dabar suranda laiko. Juk jie buvo tokie spalvingi, gražūs, pamokantys. Baigęs studijas Utenoje jau žinojo kuo toliau užsiims. Taigi, Salakė įkūrė audinių fermą, kurias jau augina apie 8 metus (skaičiuojant nuo idėjų ir žinių kaupimo). Dabar Remigijus apie audines pasakoja taip lengvai, kad atrodo, jog jas augina 100 metų!

Mintys iš mokytojos Irenos Labutienės užrašų...Iš senų rašinių...


Mama, artėja Motinos diena, o aš mąstau - tai pati geriausia diena, kai aš noriu Tave pasveikinti ir Tavęs atsiprašyti. Aš žinau kiek vargo turėjai mane augindama, auklėdama, kiek naktų nemiegojai, kiek pergyvenai dėl manęs. Žinau, Mamyt, buvo sunkių valandų, bet kartu mums buvo labai gera.
Mama, Tu mano visados, nors būtumei už šimto mylių. Aš Tave myliu ir mylėsiu, ir niekada nenorėčiau skirtis su Tavimi. Kad Tavo akys lydėtų mane visą gyvenimą ir iš Tavo lūpų visada girdėčiau gerus, paguodžiančius žodžius.( Jūratė, 15 metų,1990-05-03)
Salako raistas


Pasvajokim apie...šiukšlyną
Meras A.Abramavičius Salake. Atsiskaito už nuveiktus darbus - ir gerus, ir ne visai. Mes klusniai priimame ataskaitą. Kas nepatenkintas, tas išsako savo abejones ir nuostatas. Labiausiai šokiravo šiukšlių apmokestinimo planas. Taryba mano, kad reikėtų imti mokestį nuo gyvenamo ploto. Gaus? Gal kam ir tiktų, o man - ne. Mano namų plotas man vienai didokas, o šiukšlių...Iš kur pensininkas jų tiek gaus? Juk dalį jų sudeginame krosnyje, o žiemą dažniausiai praleidžiame pas vaikus. Ir kaip patogu tą biedną žmogų skriausti.
„BENDRUOMENĖ – VERSLO SĖKMĖS FORMULĖ“


Salako bendruomenė „Sakalas“ baigė projekto „Bendruomenė- verslo sėkmės formulė“, pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007-2013 metų programos priemonės „Techninė pagalba“ veiklos sritį „Nacionalinis kaimo tinklas“ įgyvendinimą. Projekto metu buvo suorganizuotas 7 teorinių ir praktinių seminarų ciklas, supažindinęs bendruomenės narius ir visus besidominčius su verslo kūrimo ypatybėmis, reklamos ir rėmėjų paieška, verslo planais bei projektų valdymu. Praktinių seminarų metu, visi norintys turėjo galimybę išmokti tinkamai padengti stalą, bei jį dekoruoti, gilinomės į tradicinių sodų gamybos paslaptis, taip pat mokėmės vilnos vėlimo subtilybių.

Kada skambinti bendruoju pagalbos telefonu?

Jau aštuoniasdešimt?
Gal žvaigždės, gal Aukščiausias, gal likimas, o gal pats žmogus pats dėlioja gyvenimą kaip išmano. Faktus, metus gali pamiršti, bet išgyvenimų – ne.
Ir draugiškumas, ir ryžtas, ir meilė, ir darbas. Kiek daug visko žmoguje, ir kiek nedaug jam reikia. „Tk duonos riekės, tik vandenio tyro, tik savo kertės“, ir dar vienos žvaigždės, ir vieno kelio.
Visa tai nesvetima Juozui Žiliukui, stovint ant aštuoniasdešimtojo gyvenimo slenksčio.

KVIETIMAS
KVIEČIAME
VISUS VISUS PAS ANULIŲ IR UNTANŲ IN SVEČIUS !!!Pamirškim nelaimes, pamirškim vargus,
Kiekvieną sutikim kaip svečią.
Tegul mūs daina, mūsų stalas dosnus
Sukvies visą giminę plačią...Prašam prašam, sveteliai, visi atvažiuote, nepasididžiuote!

Š. m. balandžio 25 d. 14,30 val.
Anulia su Untanu iš Salako daro
Salako bendruomenes centri
bolių i praša visus in svečius!
Ai bus šumnas bolius!
Atvažiuoja gimines iš visų kraštų:
i žemaičiai, i aukštaičiai,
do bus dzūkai, i suvalkai


Taigi salakonai, nebūkit onaravūs,
ataikit visi, kartu pasiutursma, pasišidysma, e, kad šumniau būtų i snaust neraiktų, pamislykit nors pa vienų mįslį.


Lauksma visų pakarniai!!!

SEMINARAS
Salako bendruomenė "Sakalas" pristato paskutinįjį projekto "Bendruomenė - verslo sėkmės formulė" seminarą. Šį kartą siūlome Jums susipažinti su vilnos vėlimo technika. Puiki lektorė Regina Balčytienė pažadėjo išmokyti nusivelti visokiausių reikalingų bei šiltų "rakandų". Atsižvelgiant į šiais metais niekaip nenorinčią mūsų palikti žiemą - tai labai puiki mintis.

Laukiame visų susidomėjusiųjų šį sekmadienį 10.00 val. Salako kultūros centre- suderinsime poilsį su šiek tiek darbo, o viso to rezultatas bus - puikiai ir naudingai praleistas laikas!SEMINARAS
Norite organizuoti renginį, ir nežinote kaip gauti finansavimą? O gal pritrūko lėšų, reiktų rėmėjų, bet neaišku net nuo ko pradėti?...

Vadinasi,- šeštadienį turit sėdėti mūsų seminare. Išsiaiškinsim viską - kur ieškoti, kaip ieškot, kaip prašyti, motyvuoti ir pagrįsti, kad tikrai verta ir reikia.

Jūsų laukia puiki lektorė - Dovilė Butrimaitė (renginių organizatorė, įvairių socialinių ir muzikinių projektų vadovė, samdoma lektorė), kuri ir atskleis visas subtilybes: kas, kur, kaip, kada?
Taigi, tęsiame projekto "Bendruomenė - verslo sėkmės formulė" įgyvendinimą ir semiamės patirties toliau!!!

ŠĮ ŠEŠTADIENĮ 10.00 VAL. SALAKO KULTÛROS CENTRE