Salakas - Naujienos: Kuriame Salako bendruomenės namus
06.12.2022
Navigacija
Grįžti į pagrindinę svetainę
Foto galerija
Mintys
Giesmė Salakui
Kuriame Salako bendruomenės namus
Salako seniūnas Renius Kisielius ir bendruomenės pirmininkas Vytautas Eidėjus sukvietė visus geros valios salakonus prisidėti prie bendruomenės namų statymo. Paklausus, ką reikės daryti ir išgirdus atsakymą, kad griausim sienas ir nešiosim plytas, apėmė abejonės, ar tikrai mūsų jėgų tam užteks, tačiau juk geri norai ir entuziazmas svarbiausia!

Jolanta S.: „ Kaip aš galiu neatsiliepti į gerb. seniūno kvietimą padėti? Kaip turėčiau jaustis, jei visai kaimynystėj kiti dirba, o mes tuo metu kažkur tiesiog sėdim pavėsy ir slepiamės nuo karščio?.. Gera, kad nors tokiu menku įnašu galiu prisidėti įrenginėjant bendruomenės namų pastatą. Buvo smagu dirbti su tokiais darbščiais žmonėmis ir, žinoma, matyti galutinį mūsų darbo rezultatą!“

Kartais žodžiais galima pasakyti žymiai mažiau, nei vaizdais, štai todėl šį kartą visus kviečiame pažiūrėti fotoreportažą iš vykusio darbo. Jokių moralų šį kartą nesakysime, išvadas pasidarykite patys.

P.S. Nuotraukų kokybė nėra bloga, kai kurios iš jų gali pasirodyti kiek neryškios dėl dulkių gausos!

E. ir L. Sadauskai
Nuotraukos autoriųSeniūnas matuoja, kiek sienos reikės išgriauti.Jaunuoliai atkasinėja pamatus tam, kad būtų galima sutvirtinti. Ir apšildyti. Ir apdailinti.Yra pečius. Greit jo nebebus!Per langą žymiai greičiau!O, labas, Ignai! (Jei ką, jis ardo, o ne mūrija sieną)Karučiu išvežinėja sieną.Kelia dulkes.Juk smagu ardyti pečių!Sienų griovėjas.O štai čia – ispaniškas žaidimas „Pagauk suodiną plytą“!Grožimės siena, kurios greit neliks......ir praskriejo vidurdienio saulės spindulys pro dulkių kupiną kambarį.Darbai įsibėgėja.SkruzdėlynasGaruojanti priekaba....arba tiesiog pilna plytų.Štai taip bendruomenės namai atrodė prieš tai......o štai taip – po mūsų darbo! Nedaug pokyčių pastebite, tiesa? Ogi todėl, kad mes dirbome viduje!Darbo rezultatas – vienas iš kambarių. (kaip tik čia buvo siena)Beveik visi dirbę.Irgi dar ne visi, bet jau dauguma dirbusių!