Salakas - Naujienos: Lik sveika, pradine mokykla...
06.12.2022
Navigacija
Grįžti į pagrindinę svetainę
Foto galerija
Mintys
Giesmė Salakui
Lik sveika, pradine mokykla...
Metų ratas vis sukasi ir sukasi...Čia, rodos, ką tik braidėme po pusnis, čia jau miškai, laukai sodriai žali...O mokykloje savas metų ratas – kaip ir kiekvieną gegužės mėnesį - ketvirtokai įveikia pirmąjį savo mokymosi etapą. Jie baigia pradinę mokyklą ir gauna Pradinio išsilavinimo pažymėjimą. Laikantis mokykloje nusistovėjusių tradicijų, ketvirtokams rengiama šventė. O tai – trečiokų rūpestis.

Šiais metais IV klasę baigė L.Ražanskas, A.Trivalaitė, A.Juršytė, P.Burbaitė, V.Nazmudinova, V.Mačiulis, L.Stasiukėnas, M.Visockas, S.Bikulčiūtė. Tai klasė, kuri, dėl vykdomų reformų mokykloje, neturėjo vienos mokytojos, lydinčios visus ketverius metus. Pirmus dvejus metus juos mokė mokytoja J. Dičiūnienė, III klasėje – R.Putrimaitė ir IV klasėje – D.Kisielienė.

Šventę šiais metais organizavo mokytojos D.Baubinaitės vadovaujami trečiokai. Jiems talkino 7 klasės mokiniai- būrelio „Sėkmės akademija“ nariai.

Iškilmingai pagerbtos visos mokytojos, dirbusios šioje klasėje. Šmaikščiai ir linksmai „apdainuotas“ kiekvienas ketvirtokas, originaliai patikrinti kiekvieno gebėjimai, pasiruošimas V klasei.

Ketvirtokams nuoširdžiausius linkėjimus, savo rankutėmis gamintas dovanėles, skambias daineles dovanojo priešmokyklinio ugdymo grupės ir 1,2 klasių mokinukai.

Programą tęsė ketvirtokai. Jie taip pat kiekvienai savo mokytojai skyrė muzikinę dovanėlę – dainelę, šokį, kūrinį dūdele. Padėkojo ir mažesniesiems draugams, jų mokytojoms. Visi nekantriai laukė smagiausios dalies – ketvirokų sugalvotų nominacijų.

Šventės pabaigoje direktoriaus pavaduotoja ugdymui A.Šileikienė įteikė visiems ketvirtokams Pradinio išsilavinimo pažymėjimus, padėkos raštus už įvairią veiklą. O visiems susirinkusiems palinkėjo smagios ir saugios vasaros.

Už puikią šventę dėkojame visiems dalyvavusiems, o ypač rengėjams - trečiokams, septintokams ir mokytojai Daliai.
Reda Putrimaitė
Pradinių klasių mokytoja


Nuotraukos N.Bikulčienės.