Salakas - Naujienos: Ačiū Remigijui
07.12.2019
Navigacija
Grįžti į pagrindinę svetainę
Foto galerija
Mintys
Giesmė Salakui
Ačiū Remigijui
Labai apsidžiaugėme, kad "Sėkmės akademijoje" sutiko pasisvečiuoti jaunas verslininkas Remigijus Juodka. Kaip ir visiems savo svečiams, turėjome paruošę daugybę klausimų. Remigijus yra baigęs mūsų mokykloje 12 klasių (tuomet ji buvo vidurinė). Labiausiai sekėsi ir patiko lietuvių kalba. Laisvalaikiu su draugais žaisdavo krepšinį, važinėjosi dviračiu ir svajojo būti sportininku. Mėgo žiūrėti animacinius filmukus, kuriems ir dabar suranda laiko. Juk jie buvo tokie spalvingi, gražūs, pamokantys. Baigęs studijas Utenoje jau žinojo kuo toliau užsiims. Taigi, Salakė įkūrė audinių fermą, kurias jau augina apie 8 metus (skaičiuojant nuo idėjų ir žinių kaupimo). Dabar Remigijus apie audines pasakoja taip lengvai, kad atrodo, jog jas augina 100 metų!

Daug kas yra Salake matę šiuos žvėrelius - nenaudėliai kartais pabėga iš savų namelių. Sužinojome, kokiu jie šeriami pašaru, kokie jų gardeliai, kiek susilaukia patelės palikuonių. Remigijus atnešė parodyti ir kailiukų. Kokie jie švelnūs...Tačiau pačios audinės turi nagučius. Teko pasimatuoti pirštinę, kuria jos pagaunamos. Žinoma, audines augina ne glostymui kailiuko, o pardavimui. Švelniakailiams žvėreliams yra sudarytos geros sąlygos. Jie prižiūrimi rūpestingai. Remigijus yra įsigyjęs modernios, šiuolaikinės technikos, kuri ne tik palengvina darbą, bet ir atstoja keletą žmonių. Tiesa, šiame versle dalyvauja jo visa šeima. Paklausėme, ar daug kailinių, kepurių pasisiuvo sau. Deja, jam dar neteko šiuo kailiuku pasipuošti. Gal ir teisingai, lai puošiasi kiti, o Remigijus jiems sudarys palankias sąlygas. Kadangi audinių rajone, o gal ir Utenos apskrityje, niekas daugiau neaugina. O ko sau palinkėtų? Tiesiog būti stipriam ne tik fiziškai, bet ir visapusiškai.

Pas mus Remigijus atvyko su dovana mokyklai - atvežė krepšinio kamuolių! Dėkojame Remigijui už tokią staigmeną. Tikimės, kad žvėreliai neš didžiulį pelną, nes juos augina rūpestingas ir savo darbą mylintis jaunas žmogus.

Sonata Pumputytė
7 klasės mokinė

nuotraukos D.Baubinaitės