Salakas - Naujienos: Pasvajokim apie...šiukšlyną
15.12.2019
Navigacija
Grįžti į pagrindinę svetainę
Foto galerija
Mintys
Giesmė Salakui
Pasvajokim apie...šiukšlyną
Meras A.Abramavičius Salake. Atsiskaito už nuveiktus darbus - ir gerus, ir ne visai. Mes klusniai priimame ataskaitą. Kas nepatenkintas, tas išsako savo abejones ir nuostatas. Labiausiai šokiravo šiukšlių apmokestinimo planas. Taryba mano, kad reikėtų imti mokestį nuo gyvenamo ploto. Gaus? Gal kam ir tiktų, o man - ne. Mano namų plotas man vienai didokas, o šiukšlių...Iš kur pensininkas jų tiek gaus? Juk dalį jų sudeginame krosnyje, o žiemą dažniausiai praleidžiame pas vaikus. Ir kaip patogu tą biedną žmogų skriausti.

Kitas buvo pasiūlymas imti pinigėlius nuo "galvų" skaičiaus. Ir vėl pasvarstykime...Juk dalis yra tik deklaravę gyvenamąją vietą, o gyvena kitur arba važinėja į užsienį užsidirbti. Belieka jiems vežti šiukšles namo, nes už jas jų mamos ar tėvai pensininkai mokės.

Mažoka logikos ir rūpesčio paprastu kaimo žmogumi. Ar neatrodo, kad jį jau visai nustekenot?

Tegul visi kaimiečiai, nori ar nenori, įsigyja šiukšlių konteinerius ir bus tvarka.

Dėl šiukšlių rūšiavimo. Kol kas šis darbas reikalauja tik kritikos. Važinėja Tarybos nariai po pasaulį, tai tegul pasimoko, o tada proto ribose idėjomis pasidalina su mumis, paprastais žmonėmis. Mes nesame prieš rūšiavimą, bet tegul surinkdami ir išveždami šiukšles komunalininkai neverčia mūsų akivaizdoje iš visų konteinerių šiukšlių į bendrą šiukšlių mašiną. Jeigu gatvėse, bent labiausiai apgyvendintose, bus pastatyti atskiri konteineriai, žinoma, kad rūšiuosim.

Gerbiamoji rajono Taryba, būkite tokia maloni, pasistenkite ne kuo daugiau išreikalauti iš paprastų žmonių, bet pasistenkite jam padėti. Juk jūsų misija padėti, tiesa?

Su pagarba,
miestelio seniūnaitė Irena Labutienė