Salakas - Naujienos: Vaikų Velykėlės
15.12.2019
Navigacija
Grįžti į pagrindinę svetainę
Foto galerija
Mintys
Giesmė Salakui
Vaikų Velykėlės
Jau antrus metus mielai dalyvaujame tradicija tapusiame „Vaikų Velykėlių“ konkurse. Šios šventės organizatorė „Naisių vasara“, o pagrindinis globėjas ir mecenatas Ramūnas Karbauskis. Tai konkursas, kuris puoselėja gražias lietuviškas tradicijas. Mūsų mokykloje ši šventė vyko balandžio 5 dieną.

Jame dalyvavo visi pradinukai, šeštokai ir septintokai. Vaikai ant popieriaus lapo nusipiešė kiaušinio formą ir ją margino tradiciniais, senoviniais raštais. Su raštų pavyzdžiais ir jų reikšme supažindinome prieš patį „marginimą“. Kai darbai buvo užbaigti, juos mokyklos direktorius nufotografavo (kiekvieną atskirai). Vėliau juos iškabinome antro aukšto koridoriuje ant ištemptos virvutės ( tokią sąlygą pateikė konkurso – šventės organizatoriai). Turime labai gražią parodėlę.

Visi piešiniai elektroniniu paštu „iškeliavo“ į Naisių vasaros svetainę. Net 52 mūsų mokinių darbai dalyvaus originaliausio margučio konkurse. Šventės rengėjai kiekvieną piešinio autorių apdovanojo kompaktiniu disku su Vytauto V.Landsbergio dainomis ir pasakomis.


Dalia Baubinaitė
Reda Putrimaitė
šventės organizatorės mokykloje


nuotraukos L.Sadausko