Mokyklinių autobusų grafikas rugsėjo 1 d.

Geltonųjų autobusų grafikas   rugsėjo 1 d., antradienį.

Vairuotojas H.MIŠKINIS

 RYTE

 

8.55 – Degučiai

9.10 – Karveliškės

9.20 – Raistiniškės

9.25 – Degučiai

9.35 – Salakas

 

9.45 – Čepeliškės

9.50 – Kiemionys

9.55 – Salakas

PO RENGINIO

11.30 – Salakas-Degučiai-Raistiniškės-Karveliškės-Degučiai

 

 

Vairuotojas M.Novikovas

RYTE

8.35 – Pakerniškės

8.45 – Avinuosta

8.55 – Baibiai

9.00 – Sen.Baibiai

9.05 – Dunduliai

9.08 – Vajasiškis

9.13 – Užėniškės

9.20 – Salakas

 

9.25 – Biržūnai

9.30 – Tiltiškės

9.35 – Rudakiškės

9.40 – Čigoniškės

9.50 – Salakas

PO RENGINIO

11.30 – Salakas-Čigoniškės-Biržūnai-Kiemionys-Čepeliškės

12.20 – Salakas-Avinuosta-Užėniškės-Vajasiškis-Dunduliai-Baibiai

 

Vairuotojas B.Trivalas

RYTE

8.35 – Salakas

9.00 – Tolimėnai

9.15 – Serapiniškės

9.25 – Salakas

 

9.30 – Luodžiai

9.35 – Jakiškės

9.40 – Sabalunkos

9.45 – Salakas

PO RENGINIO

11.30 – Salakas-Serapiniškės-Tolimėnai

12.20 – Salakas-Luodžiai-Jakiškės

 

MOKYKLINIAME AUTOBUSE VISIEMS PRIVALOMA LAIKYTIS SAUGAUS ATSTUMO IR DĖVĖTI  APSAUGINES KAUKES!