Mažųjų skaitytojų dovana Salako bibliotekai

Jau septintą kartą „Knygų Kalėdos“ kvietė dovanoti knygas Lietuvos bibliotekoms. Šių metų šūkis –dovanokime knygų savo bibliotekoms. Salako biblioteka pasipuošusi kalėdine eglute iš knygų, kvietė žmones užsukti į biblioteką ir čia pabūti, o gal net po šia netradicine eglute palikti padovanotą knygą.

Pasitarę su tėveliais, lydimi savo auklėtojų Dalios Baubinaitės ir Redos Putrimaitės, dosnūs Salako pagrindinės mokyklos pradinukai, Salako bibliotekai padovanojo vaikiškų knygelių. Jų auklėtojų dovanotas knygas skaitys suaugusieji skaitytojai.

Bibliotekininkės padėkojo už gražų norą, kad vaikų dovanotas knygutes galės skaityti  visi bibliotekos lankytojai. Kiekvienos klasės mokiniai gavo po rankų darbo dovanėlę – angeliuką.

Bibliotekininkės svečius susipažino su  vaikiškų knygų parodėle skirta poeto Anzelmo Matučio 95-osioms gimimo metinėms aminti. Poetas rašė ne tik apie vaikus, bet ir apie paukštelius ir žvėrelius. Todėl vaikai su malonumu garsiai skaitė Anzelmo Matučio  kūrybą – greitakalbes, skaičiuotes, pasakas be galo, minė mįsles.

Bibliotekos darbuotojos padėkojo mokytojams ir moksleiviams už šiltą, draugišką bendradarbiavimą ir dovanotas knygas, kvietė vaikus dažniau apsilankyti bibliotekoje ir pamėgti skaityti knygas.

Danutė KOROLIOVA,

Salako bibliotekos vyresn. bibliotekininkė

DSCN3591 DSCN3594 DSCN3596 DSCN3597 DSCN3600 DSCN3602 DSCN3604 DSCN3606 DSCN3613 DSCN3614