LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENĄ, KOVO 11 -ĄJĄ, MINĖKIME KITAIP

Zarasų rajono savivaldybės administracijos Salako ir Degučių seniūnijos kartu su vietos bendruomenėmis  šeštus metus organizuoja Kovo 11-osios – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimą kitaip ir kviečia visus pilietiškumo akcijai – šventiniam bėgimui ,,Tikime laisve“.

Atstumas nuo Salako Lietuvos Nepriklausomybės paminklo iki  Nepriklausomybės paminklo Degučiuose yra 11 kilometrų. Maratonas simbolizuoja 1990 metų Kovo 11-os dienos datą. Šiemet pilietiškumo akcija – šventinis bėgimas startuos Salako miestelyje, o finišuos Degučių gyvenvietėje. Tikimės, kad prie šios gražios pilietiškumo akcijos prisijungs ne tik seniūnijų ir rajono bendruomenės, šauliai, savanoriai, bet svečiai ir iš kaimyninių rajonų bei visi, kam Kovo 11-oji yra viena didžiausių, gražiausių švenčių, kam svarbus sveikas gyvenimo būdas ir gera sveikata.

Kviečiame visus neabejoti ir dalyvauti pilietiškumo akcijoje – šventiniame bėgime  ,,Tikime laisve 2018“ ir taip atšvęsti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, Kovo 11ąją, kitaip. Norintiems dalyvauti pilietiškumo akcijoje – šventiniame bėgime ,,Tikime laisve 2018“ pageidautina dalyvių registracija. Jaunesniems dalyviams iki 14 metų būtinas tėvelių (globėjų) raštiškas sutikimas. Dėl registracijos ir informacijos galima kreiptis darbo dienomis  į Salako seniūniją tel. (8-385) 59297, mob. 8-686-38456 (el.p. salakas@zarasai.lt)  bei Degučių seniūniją tel. (8-385) 36234, mob. 8-686-17688 (el.p. deguciai@zarasai.lt) Dalyvių registracija vykdoma iki š/m. kovo mėnesio 10 dienos 15 valandos.  Informacija Salako bendruomenės ,,Sakalas“ internetinėje svetainėje www.salakas.lt  ir Facebook paskyroje.

Šiemet pilietiškumo akcija – šventinis bėgimas

dedikuojamas atkurtos Lietuvos 100 – mečiui.

 

Pilietiškumo akciją – šventinį bėgimą ,,Tikime laisve 2018“ remia:

Generalinis rėmėjas-

Zarasų rajono savivaldybės administracija

Rėmėjai-

UAB „Zarasų kraštas“

Baibių kaimo bendruomenė,

Degučių kaimo bendruomenė „Samanis“,

Vajasiškio bendruomenė,

Sartų ir Gražutės regioninių parkų  direkcija,

Aeroklubas „Orlėkis“,

Salako bendruomenė ,,Sakalas“

 

      Organizatoriai Salako ir Degučių seniūnijos bei vietos bendruomenės