Jaunimo šokių festivalis ,,Vasaros ritmu“ Salake

Rugpjūčio 25 d. Salako kultūros namuose vyko jaunimo šokių festivalis ,,Vasaros ritmu“.    Tai smagiai praleistas laikas su šauniomis vedėjomis  Austėja ir Kamile, su šokio dalyviais.  

Mums šoko  Panevėžio moksleivių namų šiuolaikinio šokio grupė ,,SELEVY“ vadovė Regina Liutkevičienė, Zarasų kultūros centro modernaus šokio grupė ,,Mėta“ vadovė Skaidrė Vanagaitė, Degučių šiuolaikinio šokio grupė ,,T.A.I.P‘‘ vadovė Skaidrė Vanagaitė  , Turmanto šiuolaikinio šokio grupė ,,VIVO“ vadovė Anna  Šukelienė ir Salako kultūros namų modernaus šokio grupė ,,Retro“ vadovė Danguolė Kisielienė.

Smagu, kad kiekviena šokių grupė stebino žiūrovus savotišku šokiu . Energingumu -,,VIVA“ šokėjai, plastiškumu -,,Mėta“ ir ,,T.A.I.P‘‘, jaunatviškumu ir ritmiškumu -,,SELEVY“ , nuoširdumu – ,,Retro“ šokėjos ir šokėjai. Ir vis kas kart po naują šokį iš dalyvių pamatėme, tiesiog nustebino mus jaunimas  –  dar daug ką sugeba ir kuo toliau tuo labiau.

Noriu padėkoti savo ,,Retro“ šokėjoms ir jų tėveliams, vedančiosioms Austėjai ir Kamilei, kultūros darbuotojams, Salako mokyklos direktoriui L. Sadauskui ir visiems kurie prisidėjo organizuojant šį festivalį. Ačiū .

Kiekvienas šoka, kaip moka,

Smagu, kaip kūną jauti.

Jei šokis sukelia tau juoką,

Nusijuok, būk graži graži .

Jei geras laikas – tau svarbu,

Ateik, pabūsime kartu.

Jei šoki – tai gyvensi,

Gyvensi dar ilgai ilgai,

Jei šoki – tai gyveni… …

 

Danguolė Kisielienė