Edukacija „Triušiukų slėnyje“

Projekto „Šviečiamoji gyvulininkystė“ organizatorių dėka Salako pagrindinės mokyklos pradinukai gavo nuostabią dovaną – edukacinę išvyką į „Triušiukų slėnį“(Antalamėstės k., Sadutiškis, Utenos r.).Mokiniai turėjo puikią progą ne tik pamatyti, bet ir paglostyti, panešioti triušiukus, išgirsti apie kiekvieną laikomų triušių veislę!

Triušiukų slėnyje  turėjo galimybę pasigrožėti tauriaisiais elniais, Kamerūno ožiukais, avelėmis, nutrijomis, įvairiais paukščiais: stručiais, fazanais, kalakutais, dekoratyvinėmis vištomis, žąsimis, antimis, putpelėmis ir kitais šio slėnio gyventojais. Didžiausio susižavėjimo sulaukė daugeliui iki tol nematytos alpakos, įspūdingo dydžio strutis, o, užmaurojus elniui, visi tiesiog nuščiuvo.

Antroji šios dienos edukacinė dalis vyko Ignalinoje, šiltoje ir jaukioje aplinkoje. Vadovė Ingrida Meškinytė patikrino mokinių pastabumą : pateikė klausimų apie gyvūnėlius, kuriuos jie aplankė ryte. Taip pat visi kartu prisiminė įvairias naminių gyvulių veisles, rūšis, minė mįsles. Vadovė pagyrė mokinius, kad šie tikrai daug žino apie Lietuvoje auginamus gyvulius.

Namo mokiniai grįžo kupini įspūdžių. Dėkojame projekto organizatoriams už šią „gyvąją“ pamokėlę.

Reda Putrimaitė  pradinių klasių mokytoja

Nuotraukos autorės ir  D.Baubinaitės