Džiugus grįžimas į mokyklą

Kovo 22 d. pradinukai sugrįžo į mokyklą. Po 3 mėnesių nuotolinio mokymosi. Neįprastas pirmasis rytas, kai į pamokas kvietė „gyvas“ skambutis, reikėjo sėstis į suolus ir matyti šalia draugus ir mokytoją. Mokydamiesi ir kartodami pamokų temas, surado laiko ir kitai veiklai.

Dalyvavome konkurse „Vaikų Velykėlės 2021“, kurias organizuoja labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“. Gaminome popierinius margučius, jais dekoravome didžiulį maketą. Šis kiaušinis – milžinas dabar pasitinka kiekvieną, atveriantį mokyklos duris. Kalbėjome apie Velykų papročius, klausėmės velykinių dainelių, žaidėme žaidimus. Prieš pat atostogas sulaukėme organizatorių dovanų – R.Lazauskaitės „Dviese bijoti drąsiau“ knygų.

Nepamiršome ir savo draugų – Salako socialinės globos namų gyventojų. Dėl suprantamų aplinkybių jų aplankyti dar negalėjome, tad pagamintus margučius perdavėme socialinei darbuotojai L.Juodkienei. Tegul gėris sklinda.

Visi pradinukai dalyvavo virtualioje fotografijų parodoje „Labas. Reikia draugą turėti“ (https://www.manokrastas.lt/page/virtuali-paroda-labas-reikia-drauga-tureti) . Šią iniciatyvą palaiko Vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus įstaiga. Paroda skirta akcijai „Sąmoningumo didinimo mėnuo BE PATYČIŲ 2021“.

Balandžio 2-oji – žymiojo danų pasakininko H.K.Anderseno gimimo diena. Nuo 1967 m. pasaulyje ji minima kaip Tarptautinė vaikų knygos diena. Ta proga mokiniai žiūrėjo trumpą pristatymą apie H.K Anderseno šeimą, kūrybą, išleistas knygas. Vėliau edukacinė veikla vyko mokyklos bibliotekoje, kurioje buvo skaitomos pasirinktos pasakos.

Visus nudžiugino ir nustebino pirmokės Evelinos Iljinos piešinėlių gausa. Pirmojo aukšto fojė surengta jų parodėlė.

Prabėgo 10 dienų mokykloje. Nepatikėsite, bet mokiniai atostogų nelaukia… Turėkime vilties, kad po jų  vėl  visi čia sugrįšime.

 

Pradinių klasių mokytojos Reda ir Dalia