Būsime visi laimingi!

Šie žodžiai nuskambėjo  kalėdinės eglutės renginio pabaigoje, kuris vyko gruodžio 20 d. mokyklos aktų salėje. Visada priešmokyklinukai ir pradinukai laukia švenčių, o ypač Kalėdų. Tada namuose pakvimpa žaliaskare eglute, mamos gardžiais kepiniais, švara…Be vaidinimo mes neįsivaizduojame kalėdinio šurmulio mokykloje.

Šiais metais mokiniai vaidino „Coliukę“, pagal H.K.Anderseno pasaką. Mokytojos Reda ir Dalia savaip interpretavo, sueiliavo, parinko muzikinius kūrinius, paskirstė vaidmenis ir drauge repetavo su vaikais. Mokytoja Palma rūpinosi dekoracijomis, muzikos mokytoja Danguolė dainelėmis. Tėvelių dėka, sceniniai kostiumai buvo išradingai parinkti: žaliosios Varlytės, septyntaškės Boružytės, margosios Gėlytės, pasitempę Vabalai, akiniuoti Kurmiai, šmaikštuoliai Peliukai, apsukrioji Pelė, vikruolė Kregždutė, Gėlių Princas ir, žinoma, Coliukė. Nepaminėjau, kad vaikus aplankė Kalėdų senelis. Jis taip pavargo, kad net supainiojo eglutes ir prisnūdo pirmame aukšte po eglute… Ačiū valytojoms, kad pastebėjo ir pasakė. Koks stebuklas! Ar Jūs esate matę miegantį Kalėdų senelį? Jei ne, vadinasi nebuvote tą dieną pas mus renginyje.

Kalėdų senelis buvo sužavėtas mokinių vaidinimu, nenorėjo dar išvykti, todėl kartu šoko, dainavo, eilėraščių klausė, žiūrovus kalbino, saldainiais vaišino. Paskui atrišo savo didžiulį maišą ir visus vaikučius nustebino dovanėlėmis. Deja, jis turėjo keliauti link Labanoro girios… Atsisveikinome iki kitų metų, o jis ir vėl pasibeldė į klasės duris. Savo rogėse buvo pamiršęs dar vieną dovanų maišą, kurį padovanojo Zarasų rajono savivaldybė. Kalėdos – stebuklų metas!

Dalia Baubinaitė, pradinių klasių mokytoja

Nuotraukos L.Sadausko

IMG_5398 IMG_5403 IMG_5418 IMG_5419 IMG_5421 IMG_5431 IMG_5445 IMG_5447 IMG_5475 IMG_5481 IMG_5384 IMG_5515 COLIUKĖ KREGZDE PELE VABALAI