Atvirlaiškis Jubiliatei

Mieloji, palauk, neskubėk, pakelk akis. Saulutė dar aukštai aukštai…O medžių didingą ošimą ar girdi? Tai jie savo ošimu dovanoja mielų prisiminimų, ateities planų. Juk užaugai drauge su jais, dalinaisi savo svajonėmis, paslaptimis.

Jie niekada neišduos. Šalia Tavo namų tyvuliuoja tvenkinys, veši gėlynai, šalia jų – šiltnamis. Tai vietos, kur Tu dabar pailsi, pagalvoji apie tai, kas buvo ir kas dar bus. Turbūt čia ir gimsta Tavo kūrybiniai sumanymai. Namai…Juose visada skambėjo skardžiabalsės mamytės daina ir tėvelio rankose prakalbintas smuikelis. Šiuose namuose gyveno meniška dvasia. Ir toliau tebegyvena…

Manau supratote, kad rašau apie mūsų kultūros namų sielą Audronę Macijauskienę. Džiaugiuosi ( ne aš viena), kad ji sugrįžo pas mus kupina naujų idėjų, sumanymų. Mūsų saviveikla nenukentėjo, atrodo, kad daugiau dėmesio sulaukė vyresnio amžiaus gyventojai. Nors jaunimas irgi nenuskriaustas. Visos šventės puikiai paruoštos, įdėta daug darbo ir širdies. Niekas nesikartoja, tik mes patys dar vis esame abejingi grožiui ir gėriui. Džiaukimės, ką šiandien turime. Darbščią, išradingą direktorę, puikius dainininkus, muzikantus, aktorius. Gerbkime ir mylėkime juos.

O Audronei  linkiu sveikatos, neblėstančios energijos, bendravimo džiaugsmo, visokeriopos sėkmės, naujų sumanymų. Būk laiminga. Su Jubiliejumi.

Irena Labutienė, miestelio seniūnaitė