Atvirlaiškiai 100-mečio proga

Artėjant Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui, Salako mokykloje vyko įvairūs renginiai, akcijos.  Viena iš tokių akcijų, inicijuota pradinių klasių mokytojų  Dalios ir  Redos – atvirlaiškis Lietuvai.

Technologijų mokytoja  A.Šileikienė pagamino atvirlaiškius, kuriuose buvo  užrašytas tik gavėjo adresas – Lietuva 2018. Kiekvienas siuntėjas – o į šią akciją buvo įtraukti ne tik mokiniai, mokytojai, bet ir visa mokyklos bendruomenė – savo ranka turėjo įrašyti vardą, pavardę. Atvirlaiškiams reikalingas ir pašto ženklas. Tai tapo kiekvieno siuntėjo kūrybiniu darbu. Visuose pašto ženkluose atsispindėjo tautiniai motyvai. Tačiau visi jie  buvo unikalūs, skirtingi. Kitoje atvirlaiškio pusėje siuntėjai parašė  linkėjimą Lietuvai nuostabaus Jubiliejaus proga.

Dar viena šios akcijos dalis – atvirlaiškių antspaudavimas. Pažymėti kiekvieną atvirlaiškį buvo suteikta proga visiems pradinių klasių  ir PUG mokiniams. Pirmasis antspaudą uždėjo mokyklos direktorius, vėliau pavaduotoja ugdymui. O tada nusidriekė eilė mokinukų, kurie šį darbą atliko susidomėję ir itin susikaupę.

Šiais atvirlaiškiais papuošėme mokyklos  duris, kurios pasitinka mus kiekvieną rytą.

Prabėgus šventėms visi darbai  keliaus į A.Poderio memorialinį muziejų, kur, po daugelio metų, kiekvienas mokinys, mokyklos bendruomenės narys, galės rasti savo linkėjimą, užrašytą  jubiliejiniais Lietuvai metais.

 

Reda Putrimaitė, pradinių klasių mokytoja

Nuotraukos D.Baubinaitės