Balandžio 28d. prasidėjo labai graži bendruomenės, Salako pagrindinės mokyklos ir Salako bibliotekos akcija „Mano svajonių žaidimų aikštelė“. Bendrai tvarkėme  dabartinės vaikų žaidimų aikštelės prie kultūros namų aplinką, taisėme, perdažėme ir dekoravome įrangą.

O ką apie savo svajonių aikštelę galvoja vaikai? Salako pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokinukai nupiešė savo svajones. Piešinukai nerealūs!!! Idėjų ir spalvų tiek, kad užteks pusei Lietuvos aikštynų papuošti.  Ačiū vaikams ir jų mokytojoms.

Piešinukai dabar yra  pakabinti Salako kultūros namų foje,  vėliau bus perkelti į mokyklą, tad kviečiu užsukti ir pasigėrėti.

Talkos metu buvo labai smagu padirbėti kartu su vaikais, jų tėveliais, mokytojais, bendruomenės atstovais. Daug padaryta – rezultatai matosi iškart :) Ką veikėm, puikiai matosi nuotraukose (už nuotraukas ačiū L. Sadauskui).

Ir tik vėliau, nutilus visam talkiniam erzeliui, prisiminiau, kaip mes visi diskutavome dėl kiekvienos detalės – kur sodinam sakuros medelį, kaip geriau padaryti su žaidimų aikštelės įranga, ir pan… Vadinas, mums rūpi… O gal čia ir yra tas paprastas nuoširdus pilietiškumas, kada tu dar nori, kad būtų geriau, gražiau, kur tu gyveni, kur žaidžia ir mokosi tavo vaikai?…  Smagu, kada tėvai ir mokytojai ne tik žodžiais, bet ir darbais parodo pavyzdį vaikams. Nuoširdus ačiū visiems dalyvavusiems!!!

 

Pagarbiai,

Loreta Abramavičienė